ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:49
Tekmovanje:DP Člani 08/09
Lokacija:Velesajam - Zagreb - CRO
Datum / ura:15.10.2008 / 18:00
Glavni sodnik:BEGANOVIĆ Enis - CRO
Sodnik:PREZELJ Vjeran - CRO
Sodnik:SAKOVIĆ Marko - CRO
Kontrolor:HRELJA Željko
Zapisnikar:ERIĆ Mladen
Časomerilec:ERIĆ Dominik
Zdravnik:

MEDVEŠČAK SLAVIJA
4
REZULTAT
2
#1, ČURKOVIĆ, Filip [G]
#32, KROŠELJ, Gašper [G]
#4, ŠULEVSKI, Tomislav
#7, VEDLIN, Domen
#11, PERUZZI, Uroš
#13, ŽAGAR, Luka
#14, MLAĐENOVIĆ, Mato
#16, NOVOSEL, Luka
#18, GOJANOVIĆ, Damir
#20, ŽIBRET, Veljko
#21, LAZIĆ, Igor
#24, ŽEMVA, Dejan
#27, ŠVIGIR, Krešimir
#29, LOVRENČIĆ, Zvonimir
#30, ULAGA, Luka
#71, LOBODA, Jan
#77, ŠIJAN, Ivan
POSTAVA
#33, GRKMAN, Peter [G]
#92, PILKO, Aljoša [G]
#4, PESJAK, Robert
#10, PLEČKO, Jaka
#14, JAVORNIK, Blaž
#18, ŠIMUNOVIČ, Luka
#20, ANGELOVSKI, Igor
#21, HALER, Uroš
#24, KRALJ, Uroš
#25, KAR, Luka
#34, PETERCA, Nejc
#37, LIVOJEVIČ, Luka
#38, CVENK, Tadej
#41, ERMAN, Aleš
#62, SNOJ, Rok
#66, PETERCA, Rok
#71, GOSTINČAR, Gašper
#93, BOBNARIČ, Jan
 
PČasGA1A2Tip
16:32111324
227:0827414
350:451124
355:29112416
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
220:191493PP
222:26207134
 
PČasŠt.DolžinaKoda
118:33112ELBOW
223:31712ROUGH
238:087110MISC
238:08712CHE-B
340:31242CROSS
349:5572HOLD
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
224:50252CLIPP
229:30102HOLD
232:04932ELBOW
234:5042DELAY
239:52142TRIP
349:55412ROUGH
358:44932BOARD
 
[1] 0:00, 32
VRATARJI
[1] 0:00, 33


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled