ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:24
Tekmovanje:DP Dečki 08/09
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:26.10.2008 / 11:30
Sodnik:BOHINC Robert - SLO
Sodnik:MAUKO Gašper - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:ŠENK Janez
Časomerilec:KOLMAN Miha
Zdravnik:UREVC REPE Renata

MK BLED Toja OLIMPIJA
3
REZULTAT
6
#2, AVSENIK, Urban [G]
#20, KAPUS, Nace [G]
#5, KRAIGHER, Luka (C)
#7, JERANČIČ, Nejc
#9, PANČUR, Nejc
#10, PAZLAR, Urša
#12, POPOVIČ, Ambrož
#17, PAZLAR, Mitja
#19, ULAMEC, Luka
#21, ČOP, Jan
#22, ŠOLAR, Matevž
#33, GASSER, Ben
POSTAVA
#1, VOLK, Jure [G]
#28, SPREITZER, Tilen [G]
#7, HUMAR, Miha
#8, KOMPOLŠEK, Andraž
#9, ŠUBIC, Matjaž
#10, SNOJ, Matic
#11, CHVATAL, Aljaž
#13, OREHEK, Janez
#14, ŽNIDARŠIČ, Luka
#15, LAVRIČ, David
#18, ŠTANGAR, Gašper
#19, ŽMUC, Andraž
#20, VRAŽIČ, Lovro
#21, PEPEONIK, Dag
#26, BATIČ, Uroš
#27, ČEPON, Kristjan (C)
#29, SIMŠIČ, Nik
#30, ZAJC, Miha
 
PČasGA1A2Tip
15:54510
117:1117519
334:09521
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
13:2619
112:591910
344:101019PP
346:4310278PP
346:501019PP
347:0911
 
PČasŠt.DolžinaKoda
233:55332HOLD
238:2152INTRF
340:00335ROUGH
340:003320GA-MIS
340:00332ROUGH
343:1855ROUGH
346:2452SLASH
350:0972SLASH
350:28222CHARG
350:562220GA-MIS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:5172TRIP
221:27202HOLD
222:17262INTRF
231:15212CHARG
233:28302HO-ST
233:5582ROUGH
233:5582HOLD
236:10302UN-SP
236:36202TRIP
239:39102TRIP
348:52202ROUGH
348:52202HOOK
350:28302SLASH
 
[1] 0:00, 2
VRATARJI
[1] 0:00, 28


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled