ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:8
Tekmovanje:2009 IIHF WC - U 20
Lokacija:Sportzentrum - Herisau - SUI
Datum / ura:17.12.2008 / 16:30
Glavni sodnik:SOESTUMOEN Tommy - NOR
Sodnik:KOHLER Andreas - SUI
Sodnik:MULLER Joris - SUI
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

BELORUSIJA SLOVENIJA
7
REZULTAT
2
#1, BELINSKI, Vitali [G]
#20, ZHUK, Aleksandr [G]
#2, DASHKOV, Pavel
#3, MARCHENKAO, Vitali
#4, PANOV, Anatoli
#5, YERONOV, Alexander
#6, SHINKEVICH, Ilya
#7, GONCHAROV, Nikolai
#8, SHELEG, Sergei
#9, GOROSHKO, Oleg
#10, RAZVADOVSKY, Pavel
#11, BRIKUN, Kirill
#12, KOLOSOV, Andrei
#13, DEMKOV, Artyom
#14, REVENKO, Igor
#15, DROZD, Sergei
#16, STEFANOVICH, Mikhail
#18, KISLY, Artem
#19, MUKHAILOV, Vladimir
#22, VERAMEICHYK, Dmitry
#23, VOROSHILOV, Igor
#24, KOROBOV, Dmitry
POSTAVA
#20, GRABNAR, Matevž [G]
#25, PINTARIČ, Matija [G]
#2, GREGORC, Blaž
#3, RAKANOVIČ, Davor
#4, AHAČIČ, Miha
#5, ANKERST, Jaka
#6, ŠČAP, Luka
#7, NOVAK, Aljaž
#8, MAGOVAC, Aleksander
#9, ŽIDAN, Andrej
#10, SEFIČ, David
#12, URBAS, Jan
#13, PANCE, Žiga
#14, FLORJANČIČ, Anže
#15, PANCE, Eric
#17, GOLIČIČ, Boštjan
#18, JEŠE, Miha
#19, BAŠIČ, Luka
#21, KAIMEL, Klemen
#22, BERLISK, Nejc
#23, ROPRET, Anže
#24, TIČAR, Rok
 
PČasGA1A2Tip
225:32151814PP
228:02144
231:38415PP
233:49154SH
351:5422SH
353:091286PP
357:0212613
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
221:55142412PP
347:092
 
PČasŠt.DolžinaKoda
14:02132SLASH
116:10162TRIP
221:09122HOOK
222:3172TRIP
231:59112TRIP
233:15132ROUGH
233:15132ROUGH
233:1582ROUGH
349:2372TRIP
350:2992BOARD
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
17:451310MISC
17:45132CHE-B
112:05232TRIP
118:10232HOOK
225:0322TRIP
226:0172HO-ST
229:37222HOOK
231:27232HI-ST
233:15172ROUGH
233:15232ROUGH
233:15172ROUGH
236:51222HI-ST
239:561720GA-MIS
239:56175KNEE
343:04132TRIP
352:4352TRIP
357:10152TRIP
 
[1] 0:00, 1
VRATARJI
[1] 0:00, 25
[3] 40:00, 20


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled