ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:85
Tekmovanje:DP Mladinci 09/10
Lokacija:Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO
Datum / ura:02.02.2010 / 15:30
Glavni sodnik:ŠKOFIC Aleš - SLO
Sodnik:TURK Boštjan - SLO
Sodnik:ČERNE Jan - SLO
Kontrolor:LEŠNJAK Andrej
Zapisnikar:ROJKO Jože
Časomerilec:ROJKO Rok
Zdravnik:PERUZZI Milojka

Hk Olimpija Hk Slavija Junior
4
REZULTAT
1
#1, ANTONIČ, Žiga [G]
#20, BOH, Matic [G]
#5, SNOJ, Tadej
#8, OBERSTAR, Luka
#9, SOTLAR, Jure
#13, DOVIČ, Anže
#16, REŽEK, Gregor
#17, ŠČAP, Luka
#19, PEZDEVŠEK, Bine
#25, KRIVEC, Matic
#27, MATELIČ, Anže
#34, VUČUREVIĆ, Nemanja
#38, HUMAR, Nik
#39, GORENC, Martin
#44, ŽIDAN, Gal
#61, SENČUR, Jan
#71, ZDEŠAR, Jaka
#77, ANDRIČ, Andraž
#87, BERNIK, Anže
POSTAVA
#39, PAVLIČ, Jure [G]
#52, FRANTAR, Žan [G]
#7, SUNAJKO, Sebastijan
#9, LEVIČ, Benjamin
#10, KONCILJA, Rok
#13, KARAN, Jan
#19, TRUDEN, Nik
#22, PAHOR, Tilen
#24, ČAMPA, Andraž
#30, TRUDEN, David
#31, GOSTINČAR, Gregor
#43, BERGMAN, Rok
#69, ŠIROVNIK, Mark
#91, CERAR, Klemen
 
PČasGA1A2Tip
18:4617169PP
227:58516
343:18397771PP
357:3734EN
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
19:094330
 
PČasŠt.DolžinaKoda
115:14342SLASH
228:24772ELBOW
230:30162TRIP
235:41202TRIP
237:03712INTRF
347:07132CHARG
348:33395BOARD
348:333920GA-MIS
359:51772ROUGH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
15:05242SLASH
18:33302SLASH
19:51692INTRF
115:14302ELBOW
224:11242CHARG
342:04242INTRF
359:02242ABUSE
 
[1] 0:00, 20
VRATARJI
[1] 0:00, 39
[3] 57:10, 24


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled