ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:113
Tekmovanje:Slohokej liga članov
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:13.01.2010 / 18:00
Glavni sodnik:FAJDIGA Aleš - SLO
Sodnik:ROJKO Gregor - SLO
Sodnik:ŠKOFIC Aleš - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:KONC Miro
Časomerilec:ROGAČ Bojan
Zdravnik:KOKOTEC Lovro

Hk Triglav Hk MK Bled
1
REZULTAT
4
#20, ČERIN, Jernej [G]
#39, MARJEK, Miha [G]
#4, VAKARIČIČ, Dejan
#7, VIDMAR, Uroš
#8, MARKOVIČ, Rok
#10, KRIVEC, Anže
#14, MULEJ, Miha
#16, HAFNER, Milan
#22, BEVK, Metod
#23, PAVLIČ, Januš
#24, AHAČIČ, Miha
#25, GRAH, Oskar
#28, JURAJEVČIČ, Tim
#33, PINTAR, Jaka
#37, JEMEC, Domen
#38, AHAČIČ, Anže
#42, ŽEMVA, Dejan
#61, BERČIČ, Jan
#71, JORDAN, Gašper
#77, MEDJA, Aljoša
POSTAVA
#1, KAVČIČ, Grega [G]
#32, FERJAN, Matic [G]
#3, BURAZIN, Tadej
#5, PIHLER, Grega
#7, NOVAK, Aljaž
#9, EJUP, Damir
#12, PUNGARŠEK, Dejan
#13, VODNJOV, Jernej
#14, RAVNIHAR, Nejc
#15, POGAČNIK, Mitja
#17, JEŠE, Miha
#18, TOŠIČ, Luka
#20, POTOČNIK, Martin
#22, POTOČNIK, Miha
#23, MALI, Mitja
#24, LEUTO, Yury
#26, ANKERST, Jaka
 
PČasGA1A2Tip
11:552823
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
16:33152417
112:2826139PP
223:561326
358:5720918PP
 
PČasŠt.DolžinaKoda
110:56222HOLD
112:0972BOARD
116:59162ROUGH
234:32232ROUGH
234:32232HOLD
358:23772BOARD
360:00165ROUGH
360:001620GA-MIS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
230:12202INTRF
345:52132HOLD
351:2072HOOK
360:00155ROUGH
360:001520GA-MIS
 
[1] 0:00, 20
VRATARJI
[1] 0:00, 1


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled