ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:44
Tekmovanje:EBEL 10/11
Lokacija:Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN
Datum / ura:08.10.2010 / 19:15
Glavni sodnik:LEŠNJAK Borut - SLO
Sodnik:KOROŠEC Gregor - SLO
Sodnik:LEŠNJAK Aleš - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

SAPA Fehervar AV19 EC KAC
5
REZULTAT
6
38
STRELI
44
#1, HETENYI, Zoltan [G]
#41, SATOSAARI, Tommy [G]
#5, ACKESTRÖM, Oscar
#8, HEGYI, Adam
#10, NAGY, Gergo
#11, LADANYI, Balazs
#12, BENK, Andras
#18, FODOR, Szabolcs
#20, SOFRON, Istvan
#21, KOVACS, Csaba
#23, MIHALY, Arpad
#24, PALKOVICS, Krisztian
#32, TOKAJI, Viktor
#36, MAKLARI, Eric
#42, VAS, Marton
#44, DURCO, Juray
#56, HOLECZY, Roger
#57, ORBAN, Attila
#78, VASZJUNYIN, Artjom
#81, JOBB, David
#91, FEKETE, Daniel
POSTAVA
#30, SWETTE, Rene [G]
#31, CHIODO, Andy [G]
#4, PIRMANN, Markus
#7, RATZ, Herbert
#10, SCOFIELD, Tyler
#13, KIRISITS, Johannes
#14, REICHEL, Johannes
#15, SCHELLANDER, Paul
#17, HAGER, Gregor
#19, GEIER, Stefan
#20, CRAIG, Michael
#21, GEIER, Manuel
#25, FUREY, Kirk
#27, HUNDERTPFUND, Thomas
#28, SCHUMNIG, Martin
#29, BRANDNER, Christoph
#33, RATCHUK, Peter
#39, SHANTZ, Jeffery
#45, SCHULLER, David
#74, KALT, Dieter
#77, BROWN, Sean
#89, HERBURGER, Raphael
 
PČasGA1A2Tip
17:482451EQ
225:26113242PP2
234:14119132PP2
238:16421120EQ
356:57442410EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
15:38202577PP1
19:32393320PP1
118:1447789EQ
222:09174574EQ
346:28741745EQ
OT60:3145747EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
11:34232INTRF
14:09572HOOK
16:322325MATCH
119:55562SLASH
343:14442INTRF
353:12422SLASH
358:24242HOOK
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
10:51392HOOK
16:55292HOOK
114:49172CHARG
224:14202SLASH
224:501710MISC
224:50172SLASH
233:25742DELAY
233:45252INTRF
233:452510MISC
349:06272HOOK
352:27102KNEE
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[OT] 60:3144
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
31[1] 00:00[OT] 60:3138


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled