ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:49
Tekmovanje:DP Kadeti 10/11
Lokacija:Pingvin - Novi Beograd - SRB
Datum / ura:18.12.2010 / 17:00
Glavni sodnik:ALEKSIĆ Uroš - SRB
Sodnik:NIKOLIĆ Nemanja - SRB
Sodnik:DUNDA Nikola - SRB
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:DJUMIC Veljko
Zdravnik:dr IVANKOVIĆ Rista

Hk Beostar Team Zagreb
3
REZULTAT
5
26
STRELI
42
#1, PEJIĆ, Jovan [G]
#32, STEPANOVIĆ, Petar [G]
#2, ANIĆ, Ivan
#7, TADIĆ, Marko
#9, NOVAKOVIĆ, Uglješa
#11, TEŠIĆ, Miloš
#16, IGNJATOVIĆ, Božidar
#20, STOJILKOVIĆ, Ognjen
#28, GLAVONJIĆ, Ivan
#31, GAJDAŠ, Marko
#33, OGRIZOVIĆ, Petar
#41, MIKKELSEN, Sebastian
#66, MITIĆ, Lav
#84, JEKIĆ, Nikola
#87, VUKAŠINOVIĆ, Miloš
#93, TRAJKOVIĆ, Vuk
POSTAVA
#51, STEBBINGS, Michael Robin [G]
#88, RUŽIĆ, Ivan [G]
#2, BORIĆ, Toni
#4, PLATUŽIĆ, Leon
#6, GJONI, Fran
#8, JAMBOR, Mislav
#10, TOMIĆ, Tin
#19, MILIČIĆ, Matija
#22, ŠUPER, Marko
#24, NOVAK, Luka
#28, PLEŠKO, Martin
#32, STANČIČ, Tibor
#33, BANJAD, Borna
#37, PLATUŽIĆ, Renato
#39, JANKOVIĆ, Ivan
#52, MARTINJAK, Ignac
#55, KEGALJ, Bruno
 
PČasGA1A2Tip
111:15417PP1
113:39284133EQ
345:331633SH1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
13:381955EQ
225:331924EQ
229:003332EQ
343:482419EQ
355:3662419EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
233:16312TRIP
235:59112TRIP
344:47932ELBOW
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
19:1622BOARD
113:51392BOARD
 
Št.VstopIzstopStreli
32[1] 00:00[3] 60:0042
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
88[1] 00:00[3] 60:0026


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled