ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:53
Tekmovanje:DP Mladinci 10/11
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:02.01.2011 / 18:15
Glavni sodnik:JERAM Robert - SLO
Sodnik:ROJKO Gregor - SLO
Sodnik:TURK Boštjan - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:PREZELJ Blanka

HDK Maribor Hk Beostar
5
REZULTAT
0
47
STRELI
17
#1, CONFIDENTI, Ines [G]
#30, KRAMBERGER, Andraž [G]
#6, DEŽMAN, Nejc
#7, UNUK, Nik
#10, LESKOVAR, Branko
#12, KELC, Tadej
#13, KOREN, Matic
#15, DRAKSLER, David
#16, OBERČKAL, Simon
#17, ŽIŽEK, Timotej
#19, KRAJNIK, Dejan
#21, DROZG, Klemen
#26, PETELIN, Luka
#27, VINČEC, Luka
#28, ZERNKO, Rene
POSTAVA
#31, STEPANOVIĆ, Petar [G]
#32, STEPANOVIĆ, Pavle [G]
#2, ANIĆ, Ivan
#3, TADIĆ, Marko
#7, MAKSIMOVIĆ, Matija
#9, RISTIĆ, Aleksandar
#10, BABIĆ, Andrija
#11, BABIĆ, Matija
#16, GAJDAŠ, Marko
#18, NOVAKOVIĆ, Nikola
#19, KEREZOVIĆ, Nikola
#25, NOVAKOVIĆ, Uglješa
#33, BRADIĆ, Pavle
#35, OGRIZOVIĆ, Petar
#41, MIKKELSEN, Herman
#55, LAZAREVIĆ, Nikola
#66, MIKULJANAC, Miloš
#93, TRAJKOVIĆ, Vuk
#99, TRIMČEVIĆ, Filip
 
PČasGA1A2Tip
119:29211226EQ
234:052112EQ
342:38272613SH1
349:47122128SH1
357:46122113SH1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
 
PČasŠt.DolžinaKoda
239:25162HO-ST
341:33282TRIP
348:37172TRIP
356:41172CLIPP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
115:59162DELAY
353:27992TRIP
 
Št.VstopIzstopStreli
30[1] 00:00[3] 60:0017
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
32[1] 00:00[3] 60:0047


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled