ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:61
Tekmovanje:DP Mladinci 10/11
Lokacija:Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO
Datum / ura:21.02.2011 / 16:00
Glavni sodnik:TOMINC Luka - SLO
Sodnik:ROJKO Matej - SLO
Sodnik:KRALJ Črt - SLO
Kontrolor:LEŠNJAK Andrej
Zapisnikar:MELE Alojz
Časomerilec:MEJAČ Matjaž
Zdravnik:PERUZZI Milojka

Hk Beostar Hk Olimpija
1
REZULTAT
12
#1, PAUNOVIĆ, Siniša [G]
#32, STEPANOVIĆ, Pavle [G]
#2, ANIĆ, Ivan
#3, AVRAMOVIĆ, Strahinja
#10, BABIĆ, Andrija
#11, BABIĆ, Matija
#16, IGNJATOVIĆ, Božidar
#18, NOVAKOVIĆ, Nikola
#19, KEREZOVIĆ, Nikola
#20, STOJILKOVIĆ, Ognjen
#25, NOVAKOVIĆ, Uglješa
#35, OGRIZOVIĆ, Petar
#41, MIKKELSEN, Herman
#55, LAZAREVIĆ, Nikola
#66, MIKULJANAC, Miloš
#93, TRAJKOVIĆ, Vuk
POSTAVA
#28, KOREN, Mitja [G]
#40, MARINŠEK, Matic [G]
#4, ZAJC, Jure
#8, OBERSTAR, Luka
#9, SOTLAR, Jure
#10, KONCILJA, Rok
#11, HABAS, Žiga
#12, MRZLIKAR, Timon
#13, DOVIČ, Anže
#16, BERNIK, Anže
#23, SNOJ, Tadej
#27, MATELIČ, Anže
#38, HUMAR, Nik
#44, ŽIDAN, Gal
#71, ZDEŠAR, Jaka
#91, TRUDEN, Nik
 
PČasGA1A2Tip
117:0516201EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
16:1713971PP1
17:421612EQ
111:2941644EQ
112:572391EQ
113:411110EQ
221:492391EQ
224:15237144EQ
226:14971EQ
226:4989EQ
233:082391EQ
237:1423EQ
354:09923SH1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
14:4832TRIP
344:24102KNEE
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
237:3142CROSS
353:45382INTRF
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[2] 32:260
32[2] 32:26[3] 60:000
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
40[1] 00:00[2] 32:260
28[3] 32:26[3] 60:000


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled