ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:68
Tekmovanje:DP Mladinci 10/11
Lokacija:Pingvin - Novi Beograd - SRB
Datum / ura:13.02.2011 / 11:00
Glavni sodnik:ALEKSIĆ Uroš - SRB
Sodnik:ĐOKIĆ Aleksandar - SRB
Sodnik:DRAGAČEVIĆ Luka - SRB
Kontrolor:
Zapisnikar:BLAŽIĆ Katarina
Časomerilec:LAZIĆ Lidija
Zdravnik:dr IVANKOVIĆ Rista

Hk Beostar Hk MK Bled
4
REZULTAT
1
40
STRELI
25
#1, PAUNOVIĆ, Siniša [G]
#31, STEPANOVIĆ, Pavle [G]
#3, AVRAMOVIĆ, Strahinja
#9, IGNJATOVIĆ, Božidar
#10, BABIĆ, Andrija
#11, BABIĆ, Matija
#18, NOVAKOVIĆ, Nikola
#19, KEREZOVIĆ, Nikola
#20, STOJILKOVIĆ, Ognjen
#25, NOVAKOVIĆ, Uglješa
#33, TEŠIĆ, Miloš
#34, GLAVONJIĆ, Nikola
#35, OGRIZOVIĆ, Petar
#41, MIKKELSEN, Herman
#55, LAZAREVIĆ, Nikola
#66, MIKULJANAC, Miloš
POSTAVA
#1, FERJAN, Matic [G]
#31, KAPUS, Nace [G]
#4, WASCHL, Mihael
#5, ŠOLAR, Matevž
#7, MARINKOVIČ SVETELJ, Domen
#8, REP, Tjaž
#9, ZOR, Jaka
#10, KERN, Matic
#11, AVSENIK, Miha
#12, ČOP, Jan
#16, KNEZ, Tim
#17, PAZLAR, Mitja
#19, VURNIK, Nejc
#20, PORENTA, Žiga
#24, URBAS, Luka
#26, VALJAVEC, Jaka
#33, GRUBAR, Bojan
 
PČasGA1A2Tip
13:2419EQ
227:44955EQ
227:5210EQ
355:4110EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
356:00209EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
348:49412KNEE
351:01252BOARD
357:42252KNEE
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
117:4552ROUGH
229:01122KNEE
234:35162CROSS
237:39242TRIP
237:392410MISC
358:56162CROSS
358:561610MISC
 
Št.VstopIzstopStreli
31[1] 00:00[2] 28:2912
1[2] 28:29[3] 60:0013
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0040


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled