ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:18
Tekmovanje:DP Kadeti 11/12
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:29.10.2011 / 18:15
Glavni sodnik:JERAM Robert - SLO
Sodnik:ROJKO Gregor - SLO
Sodnik:KMETEC Danijel - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:PREZELJ Blanka

HDK Maribor Hk Olimpija
0
REZULTAT
5
14
STRELI
49
#28, CONFIDENTI, Ines [G]
#29, GRNJAK, Nino [G]
#6, JURIČ, Vito
#8, UNUK, Nik
#11, VINČEC, Luka
#12, DEČKO, Leon
#14, KUZMAN, Žan
#16, ČIRIČ, Matevž
#17, DEŽMAN, Matic
#18, SATLER, Tadej
#19, ROTER, Jakob
#23, LIPOVŠEK, Uroš
#24, PETEK, Nik
#25, GOVEJŠEK, Matic
#27, ROBAR, Klemen
POSTAVA
#1, KMETIČ, Anže [G]
#30, SPREITZER, Tilen [G]
#3, ČEPON, Mark
#4, PEPEONIK, Dag
#8, KOMPOLŠEK, Andraž
#9, ŠUBIC, Matjaž
#12, SIMŠIČ, Nik
#13, ZAJC, Miha
#19, ŽMUC, Andraž
#20, SITAR, Nik
#22, MAVER, Luka
#23, OBLAK, Jurij
#25, VRAŽIČ, Lovro
#26, BATIČ, Uroš
#27, ČEPON, Kristjan
#32, OREHEK, Janez
#79, HUMAR, Miha
#81, ILIČ, Luka
#91, RUS, Martin
 
PČasGA1A2Tip
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
13:4627419EQ
115:432212EQ
223:232679EQ
355:13881EQ
356:312627PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
17:56122HOOK
221:18142KNEE
232:19112CROSS
355:51112HOLD
359:10112BOARD
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
110:23812MISC
110:23812SLASH
230:28192SLASH
233:33262INTRF
342:2782KNEE
350:1042TRIP
 
Št.VstopIzstopStreli
28[1] 00:00[3] 50:1044
29[3] 50:10[3] 60:005
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
30[1] 00:00[3] 60:0014


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled