ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:6
Tekmovanje:2013 IIHF W.W.C. Div. II Group A
Lokacija:Botany - Auckland - NZL
Datum / ura:09.04.2013 / 20:00
Glavni sodnik:LIU Chun Hua - CHN
Sodnik:HABANOVA Jana - SVK
Sodnik:LEE Kyung Sun - KOR
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Italija Nova Zelandija
6
REZULTAT
2
48
STRELI
15
#20, KLOTZ, Daniela [G]
#25, MAZZOCCHI, Giulia [G]
#2, ANGELONI, Michela
#3, RICCA, Valentina
#4, SALETTA, Carola
#5, BALLARDINI, Elena
#7, de ROCCO, Linda
#8, ZACCHERINI, Nadine
#9, BETTARINI, Valentina
#10, de la FOREST de DIVONNE, Anna
#11, GALLIANA, Valentina
#12, LARGER, Beatrix
#13, LARGER, Tanja
#14, BONAFINI, Eleonora
#16, ORLANDINI, Anneke Katharina
#17, da RUGNA, Diana
#19, CAMPO BAGATIN, Mia
#21, DALPRA, Eleonora
#22, ZANDEGIACOMO MASTROTOFOLO, Federica
#23, ELLISCASIS, Hanna
#24, GIUS, Samantha
POSTAVA
#1, HARRISON, Grace [G]
#25, HEINEMAN, Lyndal [G]
#2, THAKKER, Anjali
#3, CUNNINGHAM, Ashley
#4, WOODYEAR SMITH, Krystie
#6, MURRAY, Helen
#7, GOULDING, Anna
#8, HAY, Libby Jean
#9, COX, Michelle
#10, GOTTGTROY, Renata
#12, TISSINK, Tara
#13, PIELAK JONES, Zanzee
#14, PATCHETT, Stephanie
#15, GILCHRIST, Megan
#17, LANGFORD, Kiri
#18, BURDETT, Sarah
#19, GIBBINGS, Bridie
#22, HASLEMORE, Sheree
#23, HORNER PASCOE, Jasmine
#24, HEALE, Caitlin
 
PČasGA1A2Tip
10:44129PP1
224:545214EQ
232:091275PP1
236:4722107EQ
340:5110EQ
349:5441721PP1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
221:29717PP1
355:262417EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
11:3572BD-CK
221:2442SLASH
226:472TOO-M
237:49142INTRF
342:37192CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
10:18172CROSS
14:16172BD-CK
116:5732SLASH
222:2222HOLD
230:3682HOOK
234:2572TRIP
348:30132TRIP
353:0082INTRF
 
Št.VstopIzstopStreli
25[1] 00:00[3] 60:0015
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
25[1] 00:00[3] 60:0048


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled