ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:8
Tekmovanje:2013 IIHF W.W.C. Div. II Group A
Lokacija:Botany - Auckland - NZL
Datum / ura:11.04.2013 / 16:30
Glavni sodnik:UTSUMI Mamiko - JPN
Sodnik:SPRESSER Jacqueline - USA
Sodnik:THOMASEN Alicia - NZL
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Madžarska Poljska
6
REZULTAT
3
42
STRELI
22
#1, NEMETH, Aniko [G]
#20, GEGESY, Boglarka [G]
#2, NEMETH, Bernadett
#3, DETTRICH, Szilvia
#4, SOMOGYI, Vivien
#5, KOLES, Kata
#7, UNGAR, Rebeka
#8, JOKAI SZILAGYI, Kinga
#9, MEDGYES, Dorottya
#10, HORVATH, Tifani
#11, GASPARICS, Fanni
#12, KISS, Andrea
#13, MOLNAR, Monika
#14, KISS SIMON, Franciska
#15, DABASI, Reka
#16, TOTH, Eniko
#17, BRGLES, Nora
#18, HUSZAK, Alexandra
#21, PINTER, Lili
#22, SZLABY, Gyongyi
#23, TRENCSENYI, Kitti
POSTAVA
#1, BURDA, Malgorzata [G]
#20, KOSINSKA, Agata [G]
#2, MIZERA, Katarzyna
#3, KIERC, Anna
#4, CZAPLIK, Magdalena
#5, SZEWCZYK, Karolina
#6, KOSAKOWSKA, Sandra
#7, POZNIEWSKA, Karolina
#8, KULAS, Paulina
#10, SZYNAL BENSZ, Magdalena
#11, DETMER, Joanna
#12, BIELAS, Sylwia
#13, BERECKA, Aleksandra
#14, WIECZOREK, Kamila
#15, BYCZKOWSKA, Katarzyna
#16, CZARNECKA, Ewelina
#17, FRACKOWIAK, Katarzyna
#18, BIGOS, Marta
#21, CHRAPEK, Klaudia
#22, CYGAN, Aneta
#23, TOKARSKA, Renata
#24, MALINOWSKA, Izabela
 
PČasGA1A2Tip
10:44181114PP1
118:4198EQ
231:46159PP1
340:1018EQ
351:071211EQ
353:1711EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
223:0074EQ
340:1724EQ
346:565EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
15:05152TRIP
17:11112TRIP
115:3922CLIPP
220:45142ROUGH
232:0322CROSS
233:17232INTRF
344:47122TRIP
357:3192INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
10:1162TRIP
16:26242SLASH
110:10212INTRF
229:49102BD-CK
232:0382ROUGH
344:4732TRIP
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0022
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
20[1] 00:00[3] 60:0042


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled