ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:9
Tekmovanje:DP Dečki U-14 16/17
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:25.09.2016 / 13:30
Sodnik:ISKRA Roman - SLO
Sodnik:FRANC Uroš - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:PAZLAR Mitja
Časomerilec:STAN Robert
Zdravnik:PANČUR Mateja

Hk MK Bled B Hk Triglav
3
REZULTAT
5
18
STRELI
25
#1, JUSTIN, Mark [G]
#2, TOMAŽIN, Janik [G]
#4, BABENKO, Fedor
#5, BOHINC, Rožle
#7, OBLAK, Miha
#8, PAZLAR, Grega
#9, LESNIČAR, Tjaš
#14, KRIŽNAR, Bor
#16, VILMAN, Jan
#17, VILMAN, Bor
#18, TOTOV, Savva
#19, GOLIČIČ, Jan
#20, GOLJA, Santeen
#21, BORSE, Jaka
#22, BERC, Maks
#23, SMOLEJ, Gal
#24, ZUGWITZ, Nik
#25, SITAR, Filip
POSTAVA
#1, HAFNER, Urban [G]
#4, MAJCE BAŠKARAD, Mavricij
#7, ŠTERN, Gašper
#11, SODNIK, Tine
#12, KOŠIR, Matic
#13, ZUPAN ŠKRLJ, Lovro
#15, ŠLIBAR, Ožbe
#21, VESEL, Matic
#23, HAFNER, Bine
#33, JAN, Lan Matija
#37, BITEŽNIK, Jan
#39, BRAJLIH NOVOSEL, Gaber
#63, TERAN, Urh
#66, LAH, Jakob
#71, BURGAR, Nejc
#88, ARH, Žiga
#91, HAFNER BORZATTA, Žan
#92, VOGRINC, Žiga
#98, BARLE NEMEČEK, Matej
#99, KEPIC, Alex
 
PČasGA1A2Tip
14:439EQ
233:5821184EQ
235:459516PP1
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
12:0471EQ
119:3771EQ
119:4371EQ
223:30994EQ
350:03714EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
114:4652CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
235:4142HOLD
 
Št.VstopIzstopStreli
2[1] 00:00[2] 30:4813
1[2] 30:48[3] 60:0012
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0018


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled