ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:136
Tekmovanje:DP Dečki U-14 16/17
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:05.02.2017 / 11:00
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Sodnik:BERGANT Anže - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:BABIČ Dušan

HDK Maribor Hk MK Bled B
5
REZULTAT
3
26
STRELI
20
#69, POPOVIČ, Tine [G]
#71, VERDONIK, Žiga [G]
#2, FRIŠ LORBER, Tian
#3, FREŠER, Rok
#4, LJUBIČ, Žan
#7, ŠKRJANEC PODERGAJS, Gal
#16, ZUPANIČ, Mauro
#17, BRUIČ, Filip
#18, PERČIČ, Maks
#20, PETEK, Gal
#21, PIVEC, Jean Mark
#23, BIZJAK, Nejc
#25, RAJBENŠU, Brin
#27, FINGUŠT, Jan
#87, JANČIČ, Matjaž
#88, PERČIČ, Matic
POSTAVA
#1, JUSTIN, Mark [G]
#2, TOMAŽIN, Janik [G]
#4, BABENKO, Fedor
#5, BOHINC, Rožle
#7, OBLAK, Miha
#9, KONOBELJ, Tristan
#14, GRABEC ZORMAN, Gal
#16, VILMAN, Jan
#17, VILMAN, Bor
#18, TOTOV, Savva
#19, GOLIČIČ, Jan
#20, GOLJA, Santeen
#21, BORSE, Jaka
#23, SMOLEJ, Gal
#24, ZUGWITZ, Nik
#25, SITAR, Filip
 
PČasGA1A2Tip
12:064SH1
341:304272EQ
351:5823EQ
353:54425PP1
359:142721EN
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
17:06162117EQ
116:4620237EQ
349:50207EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
11:00202ELBOW
14:00162HOOK
238:00272TRIP
346:00232TRIP
359:00162INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
111:01212BOARD
344:0942KNEE
352:1872TRIP
354:4742INTRF
 
Št.VstopIzstopStreli
71[1] 00:00[3] 60:0020
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 58:4226
1[3] 59:15[3] 60:000


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled