ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:146
Tekmovanje:DP Dečki U-14 16/17
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:05.03.2017 / 14:00
Sodnik:FRANC Uroš - SLO
Sodnik:BOHINC Robert - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:BURAZIN Ljubo
Časomerilec:STAN Robert
Zdravnik:PRETNAR Zdenka

Hk MK Bled A Hk Olimpija
4
REZULTAT
7
#1, PANČUR, Timotej [G]
#2, MESEC KOŠIR, Ožbej [G]
#6, LIVRIN, Lin
#7, JELOČNIK, Emil
#11, STAN, Jakob
#13, JAZBEC, Martin
#14, FILIPIČ DŽAFIČ, Timotej
#16, SVETE MIČIČ, Mark
#17, GOMBOC, Nik
#18, ZUPAN, Jakob
#19, MAHMUTOVIĆ, Tarik
#20, POGAČNIK, Aleksander
#22, MAHKOVEC, Marcel
#23, ZUPAN, Andraž
#24, PODREKAR, Urban
#25, KURALT, Oskar
POSTAVA
#1, ZUPANČIČ, Jakob [G]
#35, KAVČIČ, Lan [G]
#3, ŽIBERT, Jošt
#5, PRATNEKAR HATIČ, Nik
#7, SEČEN, Nik
#8, SEČEN, Tim
#9, BRODNIK, Nal
#11, ŽEŽELJ, Anže
#13, KOPAČ, Borna
#14, MATIČIČ, Miha
#15, ŠUBIC, Gašper
#17, SEVER, Mark
#18, SOPOTNIK, Just Alojz
#19, SOJER, Tom
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Tay
#27, JURIĆ, Nikša
#29, VAHEN, Martin
 
PČasGA1A2Tip
19:41182413EQ
119:18221123PP1
119:2911EQ
239:1322116EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
16:3419185PP1
18:47918EQ
113:341719PP1
229:0315195PP1
231:385PP1
235:5918179EQ
351:46231519EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
16:23112CHARG
111:59222TRIP
120:00232BOARD
228:11112HOOK
230:3062HOOK
342:0162TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
12:37112HOOK
117:29272TRIP
232:10112TRIP
357:34192TRIP
358:00182ROUGH
 
Št.VstopIzstopStreli
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0031


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled