ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:38
Tekmovanje:DP Dečki U-14 16/17
Lokacija:Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO
Datum / ura:23.10.2016 / 09:30
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Sodnik:FRANC Uroš - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:ZUPAN Mišo
Časomerilec:TAVČAR Matjaž
Zdravnik:KERO Kristina

Hk Triglav Hk MK Bled A
1
REZULTAT
10
23
STRELI
52
#1, HAFNER, Urban [G]
#4, MAJCE BAŠKARAD, Mavricij
#7, ŠTERN, Gašper
#12, KOŠIR, Matic
#13, ZUPAN ŠKRLJ, Lovro
#15, ŠLIBAR, Ožbe
#21, VESEL, Matic
#33, JAN, Lan Matija
#37, BITEŽNIK, Jan
#39, BRAJLIH NOVOSEL, Gaber
#51, SODNIK, Tine
#66, LAH, Jakob
#71, BURGAR, Nejc
#88, ARH, Žiga
#91, HAFNER BORZATTA, Žan
#92, VOGRINC, Žiga
#99, KEPIC, Alex
POSTAVA
#1, PANČUR, Timotej [G]
#2, MESEC KOŠIR, Ožbej [G]
#3, JELOČNIK, Emil
#6, LIVRIN, Lin
#11, STAN, Jakob
#12, KLANČAR, Mark
#13, JAZBEC, Martin
#14, FILIPIČ DŽAFIČ, Timotej
#16, SVETE MIČIČ, Mark
#17, GOMBOC, Nik
#19, MAHMUTOVIĆ, Tarik
#20, POGAČNIK, Aleksander
#21, GOMBOC, Luka
#22, MAHKOVEC, Marcel
#23, ZUPAN, Andraž
#24, PODREKAR, Urban
#25, KURALT, Oskar
 
PČasGA1A2Tip
112:5071EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
14:10132122PP1
111:161112EQ
111:551123EQ
112:2219EQ
226:31212219EQ
229:48116PP1
233:0813EQ
347:40222113EQ
348:07226EQ
359:33121624EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
12:1542CROSS
115:06332SLASH
227:52392CHARG
351:59912TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
221:29222CROSS
234:15122TRIP
359:57242KNEE
 
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 60:0052
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
2[1] 00:00[2] 40:0016
1[3] 40:00[3] 60:007


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled