ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:77
Tekmovanje:DP Dečki U-14 16/17
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:15.12.2016 / 18:00
Sodnik:CRNKIČ Denis - SLO
Sodnik:BOHINC Robert - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:BURAZIN Ljubo
Časomerilec:STAN Robert
Zdravnik:PANČUR Mateja

Hk MK Bled A EC VSV
4
REZULTAT
5
46
STRELI
16
#1, PANČUR, Timotej [G]
#2, MESEC KOŠIR, Ožbej [G]
#6, LIVRIN, Lin
#11, STAN, Jakob
#12, KLANČAR, Mark
#13, JAZBEC, Martin
#14, FILIPIČ DŽAFIČ, Timotej
#17, GOMBOC, Nik
#18, ZUPAN, Jakob
#19, MAHMUTOVIĆ, Tarik
#20, POGAČNIK, Aleksander
#21, GOMBOC, Luka
#22, MAHKOVEC, Marcel
#23, ZUPAN, Andraž
#24, PODREKAR, Urban
#25, KURALT, Oskar
POSTAVA
#1, LADINIG, Jannik [G]
#2, STEFAN, Dominik [G]
#4, TSCHURNIG, Johannes
#6, MALLE, Michael
#7, PRODINGER, Dominik
#8, KATTNIG, Leonardo
#9, WIELTSCHNIG, Paolo
#10, RAUTER, David
#11, POTOČNIK, Luka
#12, AUERNIG, Daniel
#13, SCHMIDT, Alexander
#14, KATHOLNIG, Philipp
#15, NEUSCHITZER, Nino
#16, LINDNER, Lorenz
#17, KRAVANJA, Christoph
#18, WIDMANN, Elias
#19, STEINER, Moritz
#20, LADINIG, Elias
#21, WUNTSCHEK, Christoph
#22, WERNI, David
 
PČasGA1A2Tip
15:3311EQ
118:4311EQ
149:5321EQ
152:502221EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
17:578184EQ
115:3613EQ
220:27159EQ
230:10119EQ
OT64:269EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
233:09122BOARD
236:25112CHARG
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
223:2412ABUSE
233:5192ROUGH
344:32162TRIP
356:0742KNEE
359:2642TRIP
 
Št.VstopIzstopStreli
2[1] 00:00[2] 28:2210
1[2] 28:22[OT] 64:266
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[OT] 64:2646


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled